Piątek, 19.07.2024 10:56

Kamery w górach - na literę R (342)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery na literę R

W górach - opis

W naszym kraju zlokalizowanych jest kilka pasm górskich, są to: Tatry, Karkonosze, Beskidy, Bieszczady, Pieniny, Góry Świętokrzyskie. Na terenie Polski znajduje się 28 szczytów, należących do Korony Polskich Gór. Dzięki kamerom, udostępnionym w naszym serwisie, już po kilku kliknięciach, znajdziecie się w wybranym miejscu w górach i możecie zaplanować odpoczynek czy odświeżyć wspomnienia dobrze spędzonego czasu.

Znajdujące się u podnóży Tatr Zakopane to skarbnica kultury i tradycji góralskiej, bez wątpienia najbardziej znany kurort turystyczny w polskich górach. Teren Tatr objęty jest ścisłą ochroną przez ustanowienie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Najwyższym szczytem są Polski są oczywiście Rysy 2499m n.p.m.

Miłośnicy nart czy snowboardów, powinni wybrać się w Karkonosze, do Szklarskiej Poręby lub Karpacza są to znaczące ośrodki sportów zimowych z dużą ilością stoków narciarskich o różnym poziomie trudności. W Karpaczu należy zobaczyć najczęściej fotografowaną górę w Europie czyli Śnieżkę - dostępną również z kilku kamer w naszym serwisie.

Szukając ciszy i spokoju, z dala od zgiełku dnia codziennego wybrać się trzeba do mniej uczęszczanych ośrodków turystycznych w Górach Świętokrzyskich, Beskidach czy Bieszczadach.

Tereny polskich gór są bogate kulturalnie, krajobrazowo, historycznie – coraz częściej odwiedzane i doceniane również przez turystów z zagranicy.

Szczyty, wędrówki, wspaniałe widoki, zabytki i legendy - to wszystko znajdziemy również na obrazach z kamer dodanych do naszego serwisu. Góry są piękne lecz bywają niebezpieczne – przed planowaną wędrówką, obowiązkowo trzeba sprawdzić, aktualne i prognozowane warunki atmosferyczne dla danej okolicy - szczegółowe dane pogodowe znajdują się przy każdej kamerze.

Już teraz, zapraszamy do oglądania kamer udostępnionych w naszym serwisie, a znajdujących się na terenie polskich gór.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.