Czwartek, 30.11.2023 21:07

Bukowina Tatrzańska - Rusiń-Ski - łączka

Link źródłowy

Bukowina Tatrzańska Rusiń Ski kamera na łączkę

Stacja narciarska Rusiń-Ski znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej, w odległości kilku kilometrów na północny-zachód od centrum miejscowości. Jest to stosunkowo niewielki ośrodek narciarski, który posiada dość duże możliwości rozwoju. Teren narciarski stacji Rusiń-Ski położony jest na północnych stokach Rusińskiego Wierchu, sięgającego 948 metrów n.p.m. - najwyższego wzniesienia Bukowiny Tatrzańskiej.

Kamera, przekazująca powyższe zdjęcia, zamontowana została na terenie wspomnianej powyżej stacji narciarskiej, a jej obiektyw skierowany został na wyciąg szkoleniowy, który oddzielony został od głównej trasy, i nadaje się doskonale do nauki jazdy na nartach, zarówno dla najmłodszych narciarzy, jak i tych nieco starszych.

Rusiń-Ski to stacja, która spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Bowiem mimo, że tutejszy stok jest dość łagodny, to jest dość szeroki i pozwala doświadczonym narciarzom na dynamiczną jazdę na krawędziach, tym samym wydłużając 700-metrową trasę zjazdową.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -5.1 °C (22.7 °F)
  • prędkość wiatru: 0.6 km/h (0.37 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 103 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1004 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rusiń-Ski - łączka w miejscowości Bukowina Tatrzańska

Rusiń-Ski - łączka

Powiązane kategorie z kamerą nr 1144:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.