Sobota, 25.05.2024 15:51

Bukowina Tatrzańska - Rusiń-Ski Porsche Bartholet

Link źródłowy

Bukowina Tatrzańska kamera Porsche-Bartholet

Rusiń-Ski to dość młoda stacja narciarska, która dynamicznie się rozwija. Najnowszą inwestycją poczynioną w kompleksie narciarskim Rusiń-Ski jest nowa kolej krzesełkowa firmy Porshe-Bartholet zaprojektowana przez firmę Bartholet Porsche Desing - jedno z najbardziej uznanych studiów projektowych na świecie.

Na zdjęciach z kamery widoczna jest wspomniana powyżej kolejka. Jej długość wynosi około 1150 metrów, a w ciągu 60 minut może wwieźć ponad 2700 osób na szczyt Rusińskiego Wierchu. To, co wyróżnia kolejkę na tle innych kolei krzesełkowych w Polsce, to nie tylko "design", ale także fakt, iż krzesełka nie są ustawione przodem do kierunku jazdy, lecz są odchylone o 45 stopni. Takie ustawienie kanap umożliwia podziwianie widoków roztaczających się podczas podróży koleją, zamiast pleców poprzedników.

Kolej Porsche-Bartholet postawiona została równolegle do już istniejącego wyciągu, a wzdłuż niej wytyczona została 12000-metrowa nartostrada. Wyciąg wyposażony został w sześcioosobowe kanapy z osłonami przeciwwietrznymi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20 °C (67.9 °F)
  • prędkość wiatru: 2.85 km/h (1.77 mph)
  • wilgotność powietrza: 40 %
  • kierunek wiatru: 180 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rusiń-Ski Porsche Bartholet w miejscowości Bukowina Tatrzańska

Rusiń-Ski Porsche Bartholet

Powiązane kategorie z kamerą nr 1145:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.