Sobota, 13.04.2024 17:30

Bukowina Tatrzańska - Olczań-Ski

Olczań-Ski - Bukowina Tatrzańska
Link źródłowy

Bukowina Tatrzańska kamera na stok Olczań-SKI

Bukowina Tatrzańska jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają lub dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z jedną lub dwiema deskami. Nie ma tu długich i trudnych tras narciarskich, ale jest mnóstwo łatwych i przyjemnych. Ciekawą ofertę narciarską w sezonie 2014/2015 posiadała stacja narciarska Olczań-Ski, bowiem jednym karnetem łączyła kilka odrębnych wyciągów narciarskich.

W Bukowinie Tatrzańskiej w dużej mierze przeważają wyciągi z niezależnymi karnetami, co niestety nie jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem dla narciarzy. Oferta Olczań-Ski z pewnością sprawiła, że Bukowina Tatrzańska stałą się nieco bardziej atrakcyjna. Olczań-Ski funkcjonujący na Olczańskim Wierchu scala w jeden kompleks 5 wyciągów i tyle samo tras zjazdowych.

Trasy narciarskie objęte karnetem Olczań-Ski nie mają skomplikowanej charakterystyki, bowiem są to proste odcinki poprowadzone po łagodnych wschodnich stokach Olczańskiego Wierchu. Rozpoczynają się na jego grzbiecie, tuż przy biegnącej tamtędy szosie, i kończą się niemal w tym samym miejscu, w dolinie Odewsiańskiego Potoku. Trasy mają długość od 260 do 400 metrów, a różnica poziomów wynosi od 25 metrów do 70 metrów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.7 °C (65.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.93 km/h (2.44 mph)
  • wilgotność powietrza: 64 %
  • kierunek wiatru: 329 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Olczań-Ski w miejscowości Bukowina Tatrzańska

Olczań-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 889:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.