Środa, 12.06.2024 22:52

Bukowina Tatrzańska - Kurucowy Wierch

Link źródłowy

Bukowina Tatrzańska kamera z Kurucowego Wierchu

Kamera, udostępniająca powyższy obraz na żywo, zamontowana została na terenie Bukowiny Tatrzańskiej, a dokładniej przy ulicy Wierch Kurucowy 74, na budynku obiektu noclegowego "Wynajem Pokoi i Żywienie: Anna Wilczek".

Bukowina Tatrzańska to miejscowość rozciągają się na wysokości od 860 do 1000 metrów n.p.m., i roztaczają się z niej kapitalne widoki na panoramę Tatr polskich, jak i słowackich. Widoki takie jak ten powyżej, przy słonecznej i bezchmurnej pogodzie, z pewnością zaprą dech w piersiach wszystkim turystom, nie tylko amatorom gór wysokich. Oprócz fantastycznej panoramy Tatr w oddali dostrzec możemy także kompleksów wyciągów narciarskich Olczań-Ski składający się w sumie z pięciu wyciągów: Turnia, Zwyrtlik, Skałka, Mały Kasprowy oraz UFO.

Bukowina Tatrzańska to miejscowość, która od wielu lat jest doceniana przez turystów. Okolicę oplatają łatwe szlaki piesze, które nadają się idealnie zarówno dla mniejszych dzieci, jak i osób starszych. Blisko stąd także do przepięknych Tatr, gdzie szlaków i malowniczych szczytów również nie brakuje.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.4 °C (47 °F)
  • prędkość wiatru: 0.16 km/h (0.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 96 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kurucowy Wierch w miejscowości Bukowina Tatrzańska

Kurucowy Wierch

Powiązane kategorie z kamerą nr 1135:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.