Sobota, 04.02.2023 20:32

Bukowina Tatrzańska - Ośrodek narciarski Rusiń-Ski

Link źródłowy

Obraz z kamery online znajdującej się na stoku narciarskim Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej

Na przedstawionym obrazie z kamery możemy zauważyć fragment pięknego stoku narciarskiego, z łagodnymi i szerokimi trasami przeznaczonymi dla miłośników białego szaleństwa. Ośrodek Rusiń-Ski położony w Bukowinie Tatrzańskiej, utworzony jest na północnym zboczu Wierchu Rusińskiego.

Na zdjęciu z kamery widać tylko część malowniczej panoramy Tatr, zasłonięta jest ona bowiem przez zalesione i urocze wzniesienia. Nie bez powodu Rusiń-Ski jest często nazywany rodzinnym ośrodkiem sportowym: bezpieczne i łagodne trasy mające szerokość nawet do 150 metrów, oddzielony wyciąg szkoleniowy, wyciąg dla najmłodszych (babylift), zjazdy na oponkach. W 2011 roku została ona wyróżniona w plebiscycie jako najlepsza stacja Małopolski, gdzie hasłem przewodnim było: "bezpiecznie i rozważnie".

Bardzo dobre usytuowanie tego ośrodka (linia kolejowa i trasy zjazdowe położone są na północ), a także wysokość na jakiej się znajduje (jedna z najwyżej położonych stacji narciarskich na Podhalu) powoduje, że śnieg utrzymuję się nawet do wiosny a korzystać z niego można niemal do późnego wieczoru.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -7.6 °C (18.3 °F)
  • prędkość wiatru: 7.95 km/h (4.94 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 343 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1032 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Rusiń-Ski w miejscowości Bukowina Tatrzańska

Ośrodek narciarski Rusiń-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 62:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.