Sobota, 22.06.2024 04:52

Kamery online w Szczyrku (4)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Szczyrk - opis

Szczyrk jest niedużym miastem, położonym w powiecie bielskim, województwie śląskim na terenie Beskidu Śląskiego. Wspaniałe tereny do narciarstwa i snowboardu kuszą wielu amatorów białego szaleństwa w sezonie zimowym, natomiast latem miłośników aktywnego wypoczynku przyciągają szlaki piesze, rowerowe i niesamowite panoramy rozciągające się ze szczytów gór Beskidu Śląskiego. 

Licznie odwiedzany przez turystów jest Centralny Ośrodek Sportów, gdzie znajduje się kryta pływalnia, gabinety odnowy biologicznej, boiska sportowe i korty tenisowe. W Szczyrku znajduje się jeden z większych w Polsce ośrodków sportów zimowych Czyrna-Solisko, który do 2019 roku ma zostać zmodernizowany i powiększony przez słowackiego inwestora. Po całodniowych wycieczkach pieszych i rowerowych zrelaksować się można na Placu św. Jakuba w centrum miasta. Niewątpliwą gratką dla fanów sportów zimowych jest kompleks skoczni narciarskich, na których odbywają się najważniejsze imprezy o randze krajowej i międzynarodowej.

Szereg możliwości spędzenia wolnego czasu, przepiękne, bajkowe krajobrazy rozciągające się praktycznie na każdym kroku, przyciągają turystów do Szczyrku i zapraszają do jak najczęstszych powrotów.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.