Poniedziałek, 20.05.2024 11:43

Kamery w Polańczyk (2)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Polańczyk - opis

Polańczyk to dość duża wieś położona w samym sercu Bieszczad w województwie podkarpackim. Fantastyczne walory przyrodnicze, przepiękne pasma górskie oraz świeże i czyste powietrze, a także źródła leczniczych wód mineralnych sprawiają, że Polańczyk jest obecnie niezwykle popularnym ośrodkiem wypoczynkowym.

Wspaniałe usytuowanie wsi na jeziorem Solińskim, w otoczeniu bieszczadzkich lasów daje szereg możliwości spędzania wolnego czasu i pozwala na pielęgnowanie licznych pasji sportowych oraz poprawę swojego stanu zdrowia. W sezonie letnim Jezioro Solińskie tętni życiem za sprawą licznych miłośników żeglarstwa i amatorów sportów wodnych, takich jak windsurfing. Ponadto kuracjusze mają do dyspozycji liczne szlaki rowerowe i pisze, które biegną przez najciekawsze zakątki wsi i jej najbliższych okolic.

Wieś odwiedzana jest przez licznych turystów nie tylko latem, ale i również zimą. Ośnieżone wzgórza Beskidów zachęcają do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, a także do uczestnictwa w kuligu lub śnieżnym safari, które zazwyczaj wieńczone jest wspólnym posiłkiem przy ognisku.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.