Piątek, 19.07.2024 11:36

Polańczyk - Jezioro Solińskie

Jezioro Solińskie - Polańczyk
Link źródłowy

Polańczyk kamery na Jezioro Solińskie

Kamera obrotowa przekazująca obraz na żywo usytuowana jest w niewielkiej wsi Polańczyk położonej w samym sercu przepięknych Bieszczad, zaledwie kilkanaście kilometrów od Sanoka nad Jeziorem Solińskim. Widok z tej kamery, pomimo słabej jakości obrazu niewątpliwie ukazuje magię tej niewielkiej uzdrowiskowej wsi.

Polańczyk, to miejscowość typowo uzdrowiskowo-wypoczynkowa. Nie znajdziemy tutaj nazbyt wielu zabytków czy też komercyjnych atrakcji, a jedynie ciszę, spokój i otoczenie wspaniałej przyrody dającej liczne możliwości spędzania wolnego czasu. Amatorzy sportów wodnych i leniuchowania na plaży mają do dyspozycji Jezioro Solińskie, natomiast na miłośników pieszych i rowerowych wycieczek czekają liczne szlaki przebiegające przez okoliczne miejscowości i szczyty.

Polańczyk to niewątpliwie znakomita propozycja dla wszystkich osób pragnących oderwać się od miejskiego zgiełku oraz osób, które preferują wypoczynek nad wodą, a nie mogą pozwolić sobie na dłuższy wyjazd nad Morze Bałtyckie czy też na Mazury.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 25.9 °C (78.5 °F)
  • prędkość wiatru: 5.46 km/h (3.39 mph)
  • wilgotność powietrza: 44 %
  • kierunek wiatru: 40 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Jezioro Solińskie w miejscowości Polańczyk

Jezioro Solińskie

Powiązane kategorie z kamerą nr 737:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.