Piątek, 03.04.2020 18:29

Weremień ↓

Weremień - Lesko-Ski górna stacja narciarska

Lesko-Ski górna stacja narciarska - Weremień
Link źródłowy

Weremień kamera na stok narciarski

Lesko-ski to niewielki ośrodek narciarski położony we wsi Weremień w województwie podkarpackim. Kamera ukazuje górną część dwóch tras zjazdowych znajdujących się na terenie stacji narciarskiej.

Przy dolnej stacji znajduje się dość obszerny parking o powierzchni 4000 m kw. Opodal położony jest budynek, w którym mieści się grillbar, restauracja, serwis i wypożyczalnia sprzętu oraz kilka pokoi hotelowych. Na miejscu, w ramach odpoczynku zmęczeni narciarze mogą skorzystać z sauny fińskiej oraz skuterów śnieżnych, na których jazda z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Lesko-Ski organizuje też kuligi oraz ogniska, jest to przyjemne miejsce, do zorganizowania imprezy integracyjnej, spotkania klasowego lub rodzinnego.

Latem stok narciarski służy jako lotnisko dla paralotni. Jedną z większych atrakcji w okolicy jest przelot widokowy nad Bieszczadami paralotnią lub samolotem. W pobliżu Weremienia znajduje się dość pokaźna ilość zabytków. W wolnym czasie warto przejść się szlakiem Cerkiewnej Architektury Drewnianej, szlakiem zabytkowych ikon oraz Linią Mołotowa, wzdłuż umocnień bunkrowych z czasów II wojny światowej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.4 °C (50.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.36 km/h (2.71 mph)
  • wilgotność powietrza: 44 %
  • kierunek wiatru: 240 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1055 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lesko-Ski górna stacja narciarska w miejscowości Weremień

Lesko-Ski górna stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 264:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.