Sobota, 25.05.2024 15:25

Miasta z Kamerami ↓

Kamery w Tatrach (20)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Tatry - opis

Tatry to dla wielu Polaków symbol narodowy - najwyższe pasmo górskie w Karpatach, najwyższe góry w Polsce. Najbardziej rozpoznawalnym i najwyższym szczytem są Rysy.

Jeziora, wodospady, potoki, gatunki roślin i zwierząt których nie spotkamy w innych miejscach w Polsce – magiczny kawałek świata, o nieziemskich walorach krajobrazowych. Warto zobaczyć na własne oczy Morskie Oko, Wielki Staw, największe jeziora w Tatrach, położone w Dolinie Pięciu Stawów. Ciekawą atrakcją turystyczną są liczne jaskinie, np. Jaskinia Bielska, zaś najdłuższą i najgłębszą jest Jaskinia Wielka Śnieżna. Rozwinięta sieć szlaków turystycznych pozwala turystom, na w miarę bezpieczne poznanie Tatr. Głównym ośrodkiem turystycznym jest oczywiście Zakopane.

Staramy się aby jak najwięcej kamer było dostępnych w naszym serwisie pokazujących wspaniałe widoki z Tatr. Niektórych kamer nie możemy udostępniać ponieważ nie otrzymaliśmy zgody ich właścicieli.

Serdecznie zachęcamy do pozostawienia komentarzy, dzielenia się opinią na temat widoków z kamer udostępnionych w naszym serwisie.