Poniedziałek, 25.09.2023 12:24

Kamery w Wetlinie (1)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Wetlina - opis

Malowniczo położona wieś Wetlina to idealna propozycja dla pasjonatów przyrody, gdyż usytuowana jest na granicy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym. Pierwsze wzmianki na temat osady w miejscu dzisiejszej wsi pochodzą z XVI wieku. Malownicze usytuowanie wsi w województwie podkarpackim, nad potokiem Wetlina zachęca do długich pieszych i rowerowych wycieczek.

W ciągu ostatnich kilku lat Wetlina zyskała znacznie na popularności i obecnie odwiedzana jest przez turystów z najróżniejszych zakątków Polski. Bogactwo walorów naturalnych, bliskość nieskażonej ingerencją człowieka przyrody oraz sielankowa atmosfera zachwyca turystów tutaj przybywających.

Wetlina to wieś zamieszkana przez zaledwie 300 osób i choć mogłoby się wydawać, iż w tak niewielkiej mieścinie oferta noclegowa będzie bardzo ograniczona, to nic bardziej mylnego. Na bazę noclegową Wetliny składają się przede wszystkim kameralne pokoje gościnne i kwatery prywatne, lecz nie brakuje tutaj również domów do wynajęcia oraz komfortowych, lecz nieco droższych ośrodków wypoczynkowych.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.