Wtorek, 19.10.2021 05:05

Zakopane - Tatry z Polany Szymoszkowej

Tatry z Polany Szymoszkowej - Zakopane

Zakopane kamera na panoramę Tatr

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska znajdująca się w Zakopanem przy ulicy Powstańców Śląskich. Dobrze przygotowane trasy narciarskie, kąpielisko geotermalne, karczmy oraz Hotel Mercury a przede wszystkim niesamowita panorama rozciągająca się z Polany Szymoszkowej na Tatry, to wszystko przyciąga tłumy turystów.

Jazda na nartach czy snowboardzie to niesamowita frajda, a jeśli jeszcze do tego dochodzi przepiękna, bajkowa panorama roztaczająca się na Tatry - pełnia szczęścia. Rodzice swoje pociechy mogą zostawić pod profesjonalną opieką instruktorów w Kids Park Szymoszkowa, gdzie najmłodsi nauczą się jazdy na nartach czy też snowboardzie. Przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego znajduje się karczma, z której roztacza się najlepszy widok na panoramę Tatr - popijając ciepłą herbatę lub ulubionego drinka, rozkoszować się możemy bajkowymi widokami.

W okresie letnim na terenie ośrodka narciarskiego Polana Szymoszkowa działa kąpielisko geotermalne. Woda wypełniająca baseny ma temperaturę około 30°C, działa kojąco na zmęczone stawy po całodziennych pieszych wycieczkach. Zażywając wodnych kąpieli w ciepłej wodzie nadal możemy podziwiać majestatyczne Tatry.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.2 °C (39.5 °F)
  • prędkość wiatru: 2.03 km/h (1.26 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 190 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1026 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Tatry z Polany Szymoszkowej w miejscowości Zakopane

Tatry z Polany Szymoszkowej

Powiązane kategorie z kamerą nr 136:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.