Poniedziałek, 20.05.2024 11:45

Zakopane - Tatry z Polany Szymoszkowej

Tatry z Polany Szymoszkowej - Zakopane

Zakopane kamera na panoramę Tatr

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska znajdująca się w Zakopanem przy ulicy Powstańców Śląskich. Dobrze przygotowane trasy narciarskie, kąpielisko geotermalne, karczmy oraz Hotel Mercury a przede wszystkim niesamowita panorama rozciągająca się z Polany Szymoszkowej na Tatry, to wszystko przyciąga tłumy turystów.

Jazda na nartach czy snowboardzie to niesamowita frajda, a jeśli jeszcze do tego dochodzi przepiękna, bajkowa panorama roztaczająca się na Tatry - pełnia szczęścia. Rodzice swoje pociechy mogą zostawić pod profesjonalną opieką instruktorów w Kids Park Szymoszkowa, gdzie najmłodsi nauczą się jazdy na nartach czy też snowboardzie. Przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego znajduje się karczma, z której roztacza się najlepszy widok na panoramę Tatr - popijając ciepłą herbatę lub ulubionego drinka, rozkoszować się możemy bajkowymi widokami.

W okresie letnim na terenie ośrodka narciarskiego Polana Szymoszkowa działa kąpielisko geotermalne. Woda wypełniająca baseny ma temperaturę około 30°C, działa kojąco na zmęczone stawy po całodziennych pieszych wycieczkach. Zażywając wodnych kąpieli w ciepłej wodzie nadal możemy podziwiać majestatyczne Tatry.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.9 °C (62.5 °F)
  • prędkość wiatru: 1.32 km/h (0.82 mph)
  • wilgotność powietrza: 45 %
  • kierunek wiatru: 331 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Tatry z Polany Szymoszkowej w miejscowości Zakopane

Tatry z Polany Szymoszkowej

Powiązane kategorie z kamerą nr 136:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.