Piątek, 21.01.2022 03:38

Zakopane - Tatry z Polany Szymoszkowej

Tatry z Polany Szymoszkowej - Zakopane

Zakopane kamera na panoramę Tatr

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska znajdująca się w Zakopanem przy ulicy Powstańców Śląskich. Dobrze przygotowane trasy narciarskie, kąpielisko geotermalne, karczmy oraz Hotel Mercury a przede wszystkim niesamowita panorama rozciągająca się z Polany Szymoszkowej na Tatry, to wszystko przyciąga tłumy turystów.

Jazda na nartach czy snowboardzie to niesamowita frajda, a jeśli jeszcze do tego dochodzi przepiękna, bajkowa panorama roztaczająca się na Tatry - pełnia szczęścia. Rodzice swoje pociechy mogą zostawić pod profesjonalną opieką instruktorów w Kids Park Szymoszkowa, gdzie najmłodsi nauczą się jazdy na nartach czy też snowboardzie. Przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego znajduje się karczma, z której roztacza się najlepszy widok na panoramę Tatr - popijając ciepłą herbatę lub ulubionego drinka, rozkoszować się możemy bajkowymi widokami.

W okresie letnim na terenie ośrodka narciarskiego Polana Szymoszkowa działa kąpielisko geotermalne. Woda wypełniająca baseny ma temperaturę około 30°C, działa kojąco na zmęczone stawy po całodziennych pieszych wycieczkach. Zażywając wodnych kąpieli w ciepłej wodzie nadal możemy podziwiać majestatyczne Tatry.

• temperatura: -7.7 °C (18.2 °F)

Przykładowy obraz z kamery: Tatry z Polany Szymoszkowej w miejscowości Zakopane

Tatry z Polany Szymoszkowej