Sobota, 13.04.2024 17:46

Zakopane - Deptak Krupówki

Deptak Krupówki - Zakopane
Link źródłowy

Zakopane kamera na deptak Krupówki

Przed nami widok na reprezentacyjną zakopiańską ulicę, a zarazem jeden z najpopularniejszych deptaków południowej Polski. Krupówki, bo o nich mowa, są miejscem obleganym przez setki tysięcy turystów rocznie. Wzdłuż drogi rozstawione są liczne stragany, a w okolicznych lokalach serwuje się regionalne potrawy i trunki.

Całość może wygląda pięknie, jednak Krupówki utraciły typowy dla polskich gór klimat już dawno temu. Przy każdej większej knajpie na turystów czyhają naganiacze, wielu sprzedawców na straganach zawyża ceny lub sprzedaje towar podrabiany albo złej jakości. Krupówki w ostatnich latach stały się miejscem, w którym przy zakupach trzeba dokładnie przemyśleć każdy dokonywany wybór. W końcu podczas urlopu jesteśmy szczególnie odprężeni i podatni na nachalne namowy sprzedawców, którzy kuszą nas rękodziełem i specjałami domowej roboty.

Aby w pełni odkryć uroki Tatr i życia w górskich miejscowościach warto zapuścić się w boczne uliczki Zakopanego oraz zwiedzić okoliczne miejscowości. Możliwe, że okaże się, iż są w Polsce bardziej urokliwe miejsca, w których czas płynie wolniej a wypoczynek jest dużo przyjemniejszy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.2 °C (66.5 °F)
  • prędkość wiatru: 3.36 km/h (2.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 64 %
  • kierunek wiatru: 320 °
  • zachmurzenie: 87 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Deptak Krupówki w miejscowości Zakopane

Deptak Krupówki

Powiązane kategorie z kamerą nr 695:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.