Sobota, 22.06.2024 05:54

Zakopane - Stacja narciarska Harenda

Link źródłowy

Widok z kamery w Zakopanem na panoramę rozciągającą się ze stacji narciarskiej Harenda

Ośrodek narciarsko-rekreacyjny Harenda (jest to również nazwa osiedla na terenie, którego ośrodek się znajduje) położony jest w zimowej stolicy Polski - Zakopanem. Osiedle położone jest na wysokości 750-770 m n.p.m.

Na obrazie z kamery widoczny jest wyciąg krzesełkowy, a także piękna panorama okolicy z górnej stacji wyciągu. Harenda jest nie tylko atrakcyjnym miejscem dla miłośników zimowych sportów. Znajdują się tam, oprócz wcześniej wspomnianego wyciągu krzesełkowego (600 m długości), wyciągi orczykowe, trasa do narciarstwa biegowego, szkoła narciarska, a także wypożyczalnia sprzętu. Harenda to także idealne miejsce wypoczynkowe w okresie letnim. Znajduje się tam trasa specjalnie przygotowana dla rowerzystów, szkoła lotów paralotniowych. Mniej aktywni turyści mogą skorzystać z wyciągu, którym bez większego wysiłku dostaną się na górę.

Przy górnej stacji wyciągu znajduje się miejsce w którym można wypożyczyć leżaki, rozłożyć się na tarasie, spokojnie wypić kawę, herbatę i rozkoszować się pięknymi widokami. Co roku organizowanych jest coraz więcej imprez przygotowanych specjalnie dla turystów, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

W naszym serwisie oprócz widoku z kamery na żywo można także sprawdzić aktualne warunki pogodowe panujące w tym miejscu. Gorąco zachęcamy do rejestracji, dzięki której uzyskacie możliwość dodawania komentarzy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.8 °C (60.5 °F)
  • prędkość wiatru: 4.52 km/h (2.81 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 193 °
  • zachmurzenie: 67 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Harenda w miejscowości Zakopane

Stacja narciarska Harenda

Powiązane kategorie z kamerą nr 60:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.