Piątek, 19.04.2024 21:31

Zakopane - Ulica Kasprowicza

Ulica Kasprowicza - Zakopane
Link źródłowy

Zakopane kamera na ulicę Kasprowicza

Przed nami widok na ulicę będącą częścią najbardziej zatłoczonej trasy w Polsce – Zakopianki. Widoczny fragment to ulica Kasprowicza prowadząca przez Zakopane od Ronda doktora Andrzeja Chramca, do skrzyżowania z ulicą Spyrkówka.

Wzdłuż Kasprowicza zlokalizowanych jest wiele obiektów noclegowych. We wschodniej części trasy znajdziemy na przykład Willę Gardenia, Noclegi u Ustupskich oraz Willę Mały Dworek. Z południowo-zachodnim odcinkiem trasy sąsiaduje Urząd Pocztowy, Sklep Muzyczny oraz siedziba GDDKiA.

Usytuowanie kamery nad początkowym fragmentem Zakopianki może być bardzo pomocne w planowaniu wyjazdu z miasta lub przyjazdu do niego. Kamera pozwala na przeanalizowanie aktualnej sytuacji na drodze, a nawet wybranie dogodnej pory podróży. Sprawdzenie natężenia ruchu o różnych godzinach pozwoli z pewną dozą dokładności przewidzieć jakie utrudnienia mogą czekać na nas na trasie, oraz w jakich godzinach można uniknąć korków i blokad drogi. Podróż do Zakopanego należy planować uwzględniając fakt, że co roku ściągają tu setki tysięcy Polaków i obcokrajowców, by cieszyć się urokami tego podhalańskiego miasteczka.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.9 °C (35.4 °F)
  • prędkość wiatru: 5.12 km/h (3.18 mph)
  • wilgotność powietrza: 95 %
  • kierunek wiatru: 192 °
  • zachmurzenie: 95 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Kasprowicza w miejscowości Zakopane

Ulica Kasprowicza

Powiązane kategorie z kamerą nr 703:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.