Sobota, 13.04.2024 18:46

Zakopane - Kolejka w Kuźnicach

Link źródłowy

Zakopane kamera w Kuźnicach na kolejkę do kas

Kasprowy Wierch wznoszący się na wysokość 1987 m n.p.m. to góra położona w Tatrach Zachodnich. Rzesze turystów każdego roku zdobywają szczyt Kasprowego Wierchu, część z nich korzysta z działającej z powodzeniem, zmodernizowanej kolejki "Kasprowy Wierch" w Kuźnicach, zaś część decyduje się na pieszą wycieczkę.

Choć głównym założeniem podczas wakacji w górach powinny być długie, piesze wędrówki, podczas których mamy szansę podziwiać fantastyczne widoki, to warto drogę powrotną pokonać kolejką, gdyż z okienek wagoników roztaczają się fantastyczne widoki. Niemniej jednak, zalecamy zdobycie szczytu Kasprowego Wierchu o własnych siłach, gdyż tylko wtedy satysfakcja będzie największa. Wysiłek włożony na dotarcie na szczyt Kasprowego Wierchu prawie natychmiast zostanie wynagrodzony zapierającymi dech w piersiach widokami. Oczywiście pod warunkiem, że pogoda Wam dopisze.

Kamera zamontowana jest w pobliżu dolnej stacji kolejki w Kuźnicach wwożącej turystów na Kasprowy Wierch i została skierowana w stronę miejsca, w którym ustawiają się kolejki do kasy biletowej. Teoretycznie, kolejką dostaniemy się szybciej na szczyt, lecz praktycznie w każdy weekend oraz w szczycie sezonu, możemy stracić nawet 3 godziny w kolejce do kasy, i może się okazać, że wędrówka piesza będzie znacznie szybsza.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.8 °C (62.3 °F)
  • prędkość wiatru: 2.01 km/h (1.25 mph)
  • wilgotność powietrza: 78 %
  • kierunek wiatru: 294 °
  • zachmurzenie: 91 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolejka w Kuźnicach w miejscowości Zakopane

Kolejka w Kuźnicach

Powiązane kategorie z kamerą nr 710:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.