Piątek, 19.04.2024 21:23

Zakopane - Widok z Gubałówki

Link źródłowy

Zakopane kamera LIVE widok z Gubałówki

W Zakopanym jest kilka miejsc, które powinniśmy odwiedzić, zobaczyć oraz poczuć ich klimat, zupełnie inny, niezwykły panujący tylko w tych miejscach. Jednym z takich miejsc w Zakopanem jest Gubałówka. Z jej szczytu rozciąga się wspaniała panorama na Tatry i Zakopane.

Gubałówka jest miejscem typowo komercyjnym, dostosowanym do turystów i ich potrzeb, jednak jest to miejsce, które trzeba odwiedzić chociaż raz, pomimo tłumów urlopowiczów. Na szczyt Gubałówki dostaniemy się na dwa sposoby, jednym z nich jest kolejka linowo-terenowa, gdzie bez żadnego wysiłku dostaniemy się w ciągu 5 minut na szczyt. Niestety może się okazać że będziemy musieli odstać swoje w kolejce do kasy. Drugim sposobem jest po prostu piesza wędrówka, na szczyt Gubałówki prowadzą dwa szlaki: czarny i niebieski, oba o podobnym stopniu trudności, jedyna różnica wynika z długości przejścia, pierwszym dojdziemy w około 50 minut do celu drugim zaś, zajmie nam to nieco ponad godzinę.

Będąc w Paryżu powinniśmy wejść na wierzę Eiffla, odwiedzić Luwr i zobaczyć Wenus z Milo czy też Mona Lisę, tak samo w Zakopanem powinniśmy odwiedzić Gubałówkę, jest tu coś, czego nie kupimy za pieniądze, niesamowity klimat oraz przepiękne, roztaczające się w każdą stronę krajobrazy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.1 °C (32.2 °F)
  • prędkość wiatru: 5.52 km/h (3.43 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 193 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok z Gubałówki w miejscowości Zakopane

Widok z Gubałówki

Powiązane kategorie z kamerą nr 228:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.