Wtorek, 30.05.2023 17:35

Zakopane - Tatry z Willi Michałówka

Tatry z Willi Michałówka - Zakopane
Link źródłowy

Zakopane kamera na Tatry z Willi Michałówka

Tatry to wyjątkowe pasmo górskie o wspaniałych walorach krajobrazowych. Położone w samym środku Europy, stanowią najwyższą część Karpat. Choć zajmują stosunkowo niewielki obszar, to ciekawy i urozmaicony teren, efektowne kształty oraz nietuzinkowa fauna i flora sprawia, że podczas każdej wędrówki mamy szansę odkryć coś nowego.

Polska część Tatr opleciona jest szlakami turystycznymi o długości około 250 kilometrów. Tatry to nie tylko wysokie, majestatyczne góry, ale także wspaniałe jeziora, hale i obszerne, zapierające dech w piersiach doliny. Szczyt turystyczny w Tatrach przypada najczęściej na lipiec-sierpień, kiedy panują wręcz wymarzone warunki do uprawiania turystyki górskiej, a dni są długie i ciepłe.

Obraz pochodzi z kamery zamontowanej na budynku pensjonatu Willa Michałówka. Od lewej, widoczny jest Długi Giewont, Szczerba i Wielki Giewont, zaś kolejne "niewielkie" wzniesienia to Biała Giewoncka, Baszta, Skrajna, Grzybowiec i Łysanki. Dość dobrze widoczna jest także Kondracka przełęcz i Siodłowa Turnia.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.2 °C (55.8 °F)
  • prędkość wiatru: 3.81 km/h (2.37 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 22 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Tatry z Willi Michałówka w miejscowości Zakopane

Tatry z Willi Michałówka

Powiązane kategorie z kamerą nr 716:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.