Sobota, 25.05.2024 17:01

Zakopane - Kompleks narciarski

Link źródłowy

Zakopane Polana Szymoszkowa kamera na kompleks narciarski

Niezaprzeczalnym atutem stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa są przepiękne widoki roztaczające się na panoramę Tatr, to właśnie tu wielu z nas postawiło swoje pierwsze kroki na nartach.

Polana Szymoszkowa jest w miarę dobrze zagospodarowanym terenem narciarskim. Amatorzy białego szaleństwa do dyspozycji mają dwie kolejki linowe, pierwsza z nich prowadzi na sam szczyt Gubałówki, jest to sześcioosobowa kolej o przepustowości 3000 osób/h, co ważne posiada kopułę chroniącą przed deszczem i śniegiem. Ze szczytu kolejki mamy do wyboru dwa warianty trasy narciarskiej o długości 1300 metrów, początkowy odcinek jest dosyć stromy, przeznaczony dla wprawionych narciarzy, natomiast dalej zjazd jest łagodniejszy. Początkujący narciarze do dyspozycji mają drugi wyciąg krzesełkowy wraz z trasą biegnącą od połowy stoku.

W ramach kompleksu narciarskiego, obok wyciągu krzesełkowego, znajduje się Kids Park Szymoszkowa, tutaj rodzice mogą zostawić swoje dzieci pod okiem instruktorów i bez obawy o najmłodszych poszusować na stokach, co więcej dzieci przez zabawę poznają podstawy jazdy na nartach oraz zasady bezpieczeństwa panujące na terenie stacji narciarskich.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.6 °F)
  • prędkość wiatru: 2.09 km/h (1.3 mph)
  • wilgotność powietrza: 50 %
  • kierunek wiatru: 144 °
  • zachmurzenie: 96 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks narciarski w miejscowości Zakopane

Kompleks narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 215:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.