Sobota, 22.06.2024 04:37

Zakopane - Nowotarska przy Kasprowicza

Nowotarska przy Kasprowicza - Zakopane
Link źródłowy

Zakopane kamera na Nowotarską przy Kasprowicza

Kamera została zainstalowana w Zakopanem nad ulicą Nowotarską, skierowana jest w stronę ulicy Jana Kasprowicza, w którą Nowotarska przechodzi na wysokości Ronda Doktora Andrzeja Chramca. Podgląd trasy pozwala nam na sprawdzenie aktualnego zatłoczenia ulicy, która prowadzi do Zakopianki łączącej stolicę Podhala z Krakowem.

W Polsce zarejestrowanych jest aż 16 milionów pojazdów samochodowych, z czego 12 milionów to „osobówki”. Planując podróż do Zakopanego starajmy się pamiętać o tym, że jest to jeden z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych, a relacje z zakorkowanej trasy Kraków-Zakopane są stałym elementem wakacyjnych serwisów informacyjnych. Korki szczególnie uciążliwe są w upalne dni i wtedy też są one największe.

W naszym serwisie znajdziecie kilka kamer zamontowanych w Zakopanem przy popularnej Zakopiance oraz kamerę usytuowaną przed wjazdem do miasta. Każda z nich przekazuje obraz w formie zdjęcia i powinna bez większych problemów wyświetlić się na każdym smartfonie z systemem Windows, iOS lub Android.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.1 °C (62.7 °F)
  • prędkość wiatru: 4.1 km/h (2.55 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 170 °
  • zachmurzenie: 55 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Nowotarska przy Kasprowicza w miejscowości Zakopane

Nowotarska przy Kasprowicza

Powiązane kategorie z kamerą nr 706:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.