Sobota, 22.06.2024 04:02

Zakopane - Tatry z Apartamentów Cyrhla

Tatry z Apartamentów Cyrhla - Zakopane

Zakopane kamera na Tatry z Apartamentów Cyrhla

Zakopane, leżące w malowniczym otoczeniu Tatr, u podnóża Giewontu, należy do najpopularniejszych i bardzo chętnie odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych. Zazwyczaj kojarzone jest jako cel narciarskiego urlopu, lecz wspaniałe walory krajobrazowe i środowiskowe, a także szereg możliwości spędzania wolnego czasu równie skutecznie przyciąga turystów także latem.

Niezależnie od pory roku, Zakopane jest świetnie przygotowane do podjęcia ogromnych ilości turystów, a zróżnicowana oferta noclegowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych urlopowiczów. Baza noclegowa stolicy Podhala w znakomitej większości składa się z kameralnych pokoi gościnnych i kwater prywatnych. Niemniej jednak sporą część bazy noclegowej Zakopanego stanowią także apartamenty i pensjonaty, które są nieco droższe, lecz w dalszym ciągu równie kameralne i oferują podwyższony standard. Turyści o pokaźniejszych zasobach finansowych, z pewnością zainteresują się tutejszymi hotelami, które nierzadko dysponują kompleksem SPA i gwarantują najwyższą jakość obsługi.

Co bardzo nas cieszy, w internecie pojawia się coraz więcej kamer ukazujących widok roztaczający się z okien pensjonatów i obiektów hotelowych, lecz najczęściej są to jeszcze kamery przekazujące obraz o niskiej lub średniej jakości. Bardzo rzadko możemy spotkać kamery, z których obraz możemy określić jako wysokiej jakości, nie wspominając już o HD, lecz przy dobrej pogodzie istnieje szansa, że z tej kamery ujrzycie fantastyczny widok roztaczający się na najwyższe pasmo górskie w Polsce. Powyższy obraz przedstawia panoramę Tatr roztaczającą się z okien pensjonatu Apartamenty Cyrhla położonego przy ulicy Cyrhla, na obrzeżach Zakopanego, około 7 kilometrów od popularnych Krupówek.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16 °C (60.8 °F)
  • prędkość wiatru: 4.59 km/h (2.85 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 189 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Tatry z Apartamentów Cyrhla w miejscowości Zakopane

Tatry z Apartamentów Cyrhla

Powiązane kategorie z kamerą nr 718:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.