Wtorek, 30.05.2023 15:44

Zakopane - Stok szkoleniowy

Stok szkoleniowy - Zakopane

Zakopane kamera na stok szkoleniowy Nosala

Centrum Szkolenia Narciarskiego Nosal jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z nartami. W ofercie ośrodka narciarskiego znajduje się pięć krótkich wyciągów, wzdłuż których biegną łatwe trasy narciarskie.

Na terenie Centrum Szkolenia Narciarskiego Nosal funkcjonuje Szkoła Narciarska Strama, do której można przyprowadzić dzieci w wieku od 4 lat na naukę jazdy na nartach. Szkoła otrzymała tytuł najlepszej w Polsce. Na obrazie z kamery widoczna jest trasa niebieska nr 5 o długości 220 metrów. Lekcje z instruktorem ze Szkoły Narciarskiej Strama mogą odbywać się również w innych ośrodkach narciarskich, jednak są one droższe. Ponosi się koszty karnetu dla instruktora. W Centrum Szkolenia Narciarskiego Nosal wykupuje się swój karnet (szkolenie nie jest wliczone w cenę karnetu) a instruktor wjazd wyciągiem ma za darmo.

Od kilku lat na stokach Centrum Szkolenia Narciarskiego Nosal odbywają się zawody narciarskie dla dzieci o Puchar Misia Stramusia, jest to jedna z największych imprez tego typu w Polsce. Szkoła jak i ośrodek narciarski cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.3 °C (52.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.54 km/h (2.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 20 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok szkoleniowy w miejscowości Zakopane

Stok szkoleniowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 276:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.