Środa, 24.07.2024 18:23

Zakopane - Restauracja Sport Corner

Restauracja Sport Corner - Zakopane
Link źródłowy

Zakopane kamera z restauracji Sport Corner

Oferta gastronomiczna Krupówek jest niesamowicie bogata, znajdziemy tutaj spory kawałek kulinarnego świata - od dań typowo staropolskich, przez dania góralskie, aż po amerykańskie hamburgery, włoskie pizze i wiele innych. Niemniej jednak, warto choć raz wybrać się na prawdziwy góralski obiad, niekoniecznie na Krupówkach, ale nawet do restauracji położonych nieco dalej. Istnieje spora szansa, że na tym dużo zaoszczędzimy.

Restauracja, której wnętrze mamy szansę zobaczyć położona jest około 50 metrów od głównego deptaka w Zakopanem - Krupówek, w budynku usytuowanym na rogu ulicy Mariusza Zaruskiego. Sport Corner nie jest restauracją góralską. Jest to miejsce, w którym spotykają się najczęściej kibice, aby wspólnie dopingować swoją ulubioną drużynę przed telewizorem, w lokalu znajduje się ich kilkanaście. W menu restauracji znajdziemy kilkanaście rodzajów pizzy, pierogi z różnym nadzieniem oraz wieprzowinę i drób w różnych odsłonach.

Wnętrze lokalu ma charakter sportowy, na ścianach znajdują się liczne plakaty i zdjęcia przedstawiające sportowców, a także szaliki wielu drużyn sportowych. Niewątpliwie Sport Corner jest fantastycznym miejscem, dla osób, które uwielbiają oglądać mecze razem ze znajomymi i przy okazji lubią zjeść coś smacznego.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.2 °C (68.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.02 km/h (2.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 352 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Restauracja Sport Corner w miejscowości Zakopane

Restauracja Sport Corner

Powiązane kategorie z kamerą nr 701:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.