Czwartek, 27.01.2022 15:51

Zakopane - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Zakopane

Zakopane kamera na ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski Polana Szymoszkowa położona jest na zboczach Gubałówki w Zakopanem. Ośrodek jest licznie odwiedzany przez miłośników Tatr i białego szaleństwa, dobrze przygotowane trasy, które są naśnieżane, ratrakowane oraz oświetlone - co pozwala na szusowanie do późnych godzin wieczornych.

W okresie letnim po całodziennych pieszych wyprawach, warto się wybrać do kąpieliska znajdującego się na terenie ośrodka. Woda, która wypełnia baseny pochodzi z odwiertów geotermalnych, ma temperaturę około 30°C, w jej skład wchodzi wapń, magnez, sód oraz potas. Na terenie kąpieliska znajdują się zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia leżaków oraz karczma. Miejsce, w którym osiągniemy błogi stan relaksu, zregenerujemy siły a ciepła woda przyniesie ulgę obolałym stawom po ciężkim wysiłku fizycznym jakim jest piesza wędrówka. Niekwestionowanym atutem są widoki rozciągające się z terenu kąpieliska, które z pewnością umilą i wzbogacą czas spędzony na Polanie Szymaszkowej.

Zakopane jest najliczniej odwiedzanym zimowym kurortem turystycznym - ciekawa góralska zabudowa, niesamowity klimat, liczne zabytki przyciągają tłumy urlopowiczów, nie jest to jednak miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli szukacie miejsca równie atrakcyjnego jednak mniej popularnego, zapraszamy do przejrzenia kamer znajdujących się w naszym serwisie!

Aktualna pogoda

  • temperatura: -0.2 °C (31.7 °F)
  • prędkość wiatru: 2.88 km/h (1.79 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 283 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Zakopane

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 135:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.