Niedziela, 25.02.2024 10:42

Zakopane - Kasprowy z Willi Kubik

Kasprowy z Willi Kubik - Zakopane
Link źródłowy

Zakopane kamera na Kasprowy Wierch z Willi Kubik

Zakopane już od wielu lat niezmiennie jest bardzo ważnym punktem na turystycznej mapie naszego kraju. Wspaniałe walory przyrodnicze oraz szereg możliwości spędzenia wolnego czasu sprawiają, że Zakopane tętni życiem przez cały rok, lecz najintensywniej zimą i latem. Na przestrzeni lat oferta noclegowa stolicy Podhala dynamicznie się rozwinęła i nadal rozwija oferując turystom coraz więcej możliwości zakwaterowania.

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie różnorodna co sprawia, że każdy powinien znaleźć obiekt spełniający jego oczekiwania. W stolicy Podhala prym wiodą kwatery prywatne, małe pensjonaty i apartamenty, lecz nie brakuje tutaj także eleganckich hoteli, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających turystów.

Najnowszą formą reklamy, jeszcze nieco nie docenioną są kamery, których obiektyw zazwyczaj skierowany jest na najciekawsze elementy krajobrazu roztaczającego się z terenu obiektu hotelowego i jego okien. Kamera, z której mamy szansę oglądać powyższy obraz zamontowana jest na budynku Willi Kubik położonej przy ulicy Pardałówki w Zakopanem i skierowana została w stronę Kasprowego Wierchu. Choć jakość obrazu z tej kamery pozostawia wiele do życzenia, przy dobrej pogodzie - widoki zapierają dech w piersiach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.8 °C (44.2 °F)
  • prędkość wiatru: 4.59 km/h (2.85 mph)
  • wilgotność powietrza: 70 %
  • kierunek wiatru: 175 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kasprowy z Willi Kubik w miejscowości Zakopane

Kasprowy z Willi Kubik

Powiązane kategorie z kamerą nr 712:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.