Poniedziałek, 20.05.2024 11:12

Zakopane - Harenda

Harenda - Zakopane

Zakopane kamera na stok narciarski Harenda

Harenda to dzielnica położona na obrzeżach Zakopanego, tutaj też znajduje się stacja ośrodka narciarskiego o tej samej nazwie, widoczna na obrazie z kamery. Stoki narciarskie zlokalizowane są na południowo-wschodnich zboczach Rafaczówki.

Narciarze do dyspozycji mają jedną kolejkę krzesełkową oraz trzy wyciągi orczykowe, które obsługują w sumie sześć tras narciarskich, trzy zielone, niebieską, czerwoną oraz najtrudniejszą czarną. W większości trasy są naśnieżane oraz ratrakowane a dzięki oświetleniu istnieje możliwość jazdy po zmierzchu. Dla wielu osób przyjeżdżających do Zakopanego, ośrodek narciarski Harenda jest pierwszym miejscem, w którym mają styczność z nartami.

W pobliżu dolnej stacji wyciągów znajdują się punkty gastronomiczne, serwis i wypożyczalnia sprzętu oraz szkółka narciarska. Do kompleksu dojedziemy bezpłatnym ski-busem kursującym z centrum Zakopanego. Z górnej stacji kolejki krzesełkowej roztacza się przepiękny widok na okolicę, możecie go zobaczyć bez wychodzenia z domu, dzięki kamerom udostępnionym w naszym serwisie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64.1 °F)
  • prędkość wiatru: 0.85 km/h (0.53 mph)
  • wilgotność powietrza: 46 %
  • kierunek wiatru: 27 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Harenda w miejscowości Zakopane

Harenda

Powiązane kategorie z kamerą nr 205:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.