Środa, 24.07.2024 16:35

Kamery na stokach narciarskich w Polsce - na literę G (217)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery na literę G

Stoki narciarskie - opis

Jak co roku jesienią, wielkimi krokami zbliża się zima - przenikliwy chłód, krótkie ponure dni, przymus odśnieżania samochodu i podwórek. Zima to również czas świąt, witania Nowego Roku a przede wszystkim czas sportów zimowych.

Sezon na białe szaleństwo zaczyna się w połowie grudnia, wtedy już na wielu stokach narciarskich jest wystarczająco dużo śniegu a wyciągi zaczynają działać regularnie. W całej euforii zimowego szaleństwa nie można zapomnieć o bezpieczeństwie - ochraniacze i kask są obowiązkowym elementem narciarza czy snowboardzisty.

Dzięki kamerom zamieszczonym w naszym serwisie, każdy może sprawdzić aktualnie panujące warunki pogodowe, na danym stoku narciarskim. Poniżej widoku z kamery, znajduje się krótka informacja pogodowa w liczbach.

Infrastruktura turystyczna w górach jest już często bardzo dobrze rozwinięta, dostępnych jest wiele stoków narciarskich, wyciągów linowych, krzesełkowych i orczykowych oraz kolejek linowych. Liczba kamer w naszym serwisie rośnie, dzięki czemu zwiększa się również ilość dostępnych kamer z obrazem na żywo, wprost ze stoków narciarskich.

Zapraszamy do oglądania aktualnych widoków na stoki narciarskie z kamer udostępnionych w naszym serwisie, między innymi: Wyciąg narciarski na Świąteczny Kamień czy Snowpark przy Hotelu Bornit - położone w Szklarskiej Porębie.

Przypominamy o możliwości rejestracji i dodawania komentarzy. Wasza opinia na pewno pomoże innym przy wyborze stoku narciarskiego.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.