Poniedziałek, 18.10.2021 22:22

Kluszkowce - Górna stacja wyciągu

Link źródłowy

Kamera zewnętrzna w ośrodku Czorsztyn-Ski z widokiem na Pieniny

Ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski położony jest na północnych i zachodnich zboczach góry Wdżar, w Kluszkowcach w powiecie nowotarskim, województwie małopolskim.

Niewątpliwą zaletą kompleksu narciarskiego Czorsztyn-Ski jest położenie, z dala od miejskiego zgiełku, na uboczu. Świeże powietrze, bliskość natury a przede wszystkim sielankowa atmosfera panująca w tym miejscu, pomaga w regeneracji sił i osiągnięciu błogiego stanu relaksu. Czorsztyn-Ski to 8 tras narciarskich, gdzie aż 7 z nich jest oświetlonych i sztucznie naśnieżanych, posiadają również nagłośnienie, dzięki którym jazda na nartach staje się przyjemniejsza. Ośrodek przygotowany jest na przyjęcie rodzin z dziećmi, dostępne są dwa wyciągi orczykowe wraz z trasami dostosowanymi do najmłodszych. Co ciekawe, ośrodek nazywany jest również "Krainą Śpiącego Wulkanu" - spotkać tu można andezyt, magmową skałę wulkaniczną.

Idealne miejsce urlopowe dla grupy przyjaciół, całej rodziny czy też zakochanych par. Mniejsze kolejki, mniejsze tłumy turystów - bardzo dobra alternatywa dla zatłoczonego Zakopanego, czy też innych popularnych ośrodków narciarskich.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.3 °C (43.3 °F)
  • prędkość wiatru: 2.62 km/h (1.63 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 257 °
  • zachmurzenie: 91 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1028 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Górna stacja wyciągu w miejscowości Kluszkowce

Górna stacja wyciągu

Powiązane kategorie z kamerą nr 98:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.