Niedziela, 26.09.2021 00:06

Kluszkowce - Ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski

Kluszkowce, ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski, widok z kamery online

Ośrodek Narciarski Czorsztyn Ski w Kluszkowcach w Pieninach zwany jest także Krainą Śpiącego Wulkanu. Są to trasy położone na wschodnich zboczach góry Wdżar wznoszącej się 767 m n.p.m. Jest to idealne miejsce dla osób początkujących. Łagodna i dobrze przygotowana trasa, możliwość wynajęcia wykwalifikowanych instruktorów. Ośrodek nie jest zbyt popularny, co w szczególności zadowoli turystów, którzy nie przepadają za tłumami, nie chcą marnować czasu stojąc w kolejkach i preferują ciszę i spokój.

Jest to nie tylko wyjątkowe miejsce w zimowym okresie - latem czy jesienią każdy znajdzie coś dla siebie i dla całej rodziny. Szczególną atrakcją jest mini zoo znajdujące się w pobliżu, w którym znajdują się owieczki, kuc, czy też kozioł.

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski w miejscowości Kluszkowce

Ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski