Wtorek, 16.04.2024 17:17

Kluszkowce - Kompleks narciarski Czorsztyn-Ski

Web kamera w ośrodku Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach z widokiem na Tatry i okolice

Początek sezonu narciarskiego w ośrodku Czorsztyn-Ski przewidywany jest na 8 grudnia 2014 roku. Prawdopodobnie już wtedy będzie odpowiednio niska temperatura i wystarczająco dużo śniegu aby przygotować stoki dla amatorów białego szaleństwa Jeśli jednak śnieg nie dopisze, a temperatura będzie poniżej zera, z pomocą ruszą armatki śnieżne. Planując urlop zimowy, warto już wcześniej zdecydować, który kierunek obierzemy. W większości ośrodków, rezerwując dużo wcześniej karnety, otrzymamy prawdopodobnie spore zniżki, tym samym oszczędzając cenne pieniądze :)

Ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski jest szczególnie przyjazny rodzinom z dziećmi, dostępne są dwa wyciągi orczykowe dostosowane do najmłodszych, niewątpliwą zaletą jest osiem wyznaczonych tras o różnym stopniu trudności. Malowniczo położony ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski na górze Wdżar, świeże powietrze, atrakcyjna okolica, stwarzają idealne warunki wypoczynkowe. Z tarasu widokowego znajdującego się na terenie ośrodka rozciąga się bajeczny widok na Tatry i okolice, widoczny na obrazie z kamery.

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks narciarski Czorsztyn-Ski w miejscowości Kluszkowce

Kompleks narciarski Czorsztyn-Ski