Piątek, 19.04.2024 19:56

Czarna Góra - Grapa Litwinka - górna stacja

Link źródłowy

Czarna Góra Grapa Litwinka IP kamera na kolej

Szklane oko kamery skierowane zostało na górną stację kolei krzesełkowej, będącą osią ośrodka Grapa-Litwinka. Jest ona wyposażona w czteroosobowe, wyprzęgane krzesełka, produkcji Doppelmayr'a. Długość wyciągu wynosi około 1000 metrów i pokonuje 160 metrów różnicy poziomów. Trasa poprowadzona wzdłuż kolei krzesełkowej jest dość stroma, lecz jednolicie nachylona, i co ważne, dość szeroka. Dlatego też nadaje się doskonale do jazdy szerokimi carvingowymi łukami.

Po lewej stronie obrazu z kamery, nieco w oddali, widoczny jest wyciąg orczykowy, o długości około 400 metrów, który obsługuje czerwoną trasę zjazdową. Natomiast na prawo od kolei, w dolnej partii stoku, ustawiony został kolejny wyciąg orczykowy, obsługujący niebieską trasę zjazdową, która nadaje się doskonale dla początkujących narciarzy.

Stacja narciarska Grapa-Litwinka to doskonałe miejsce dla wszystkich narciarzy, którzy poszukują w powiecie tatrzańskim ambitniejszego i niezbyt zatłoczonego stoku. Jest to niewątpliwie duży atut, z którego będą z pewnością zadowoleni zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy jednej i dwóch desek.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.2 °C (34.1 °F)
  • prędkość wiatru: 3.73 km/h (2.32 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 222 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Grapa Litwinka - górna stacja w miejscowości Czarna Góra

Grapa Litwinka - górna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1157:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.