Sobota, 28.03.2020 13:32

Czarna Góra - Ośrodek narciarski Koziniec-Ski

Link źródłowy

Czarna Góra kamera na ośrodek narciarski Koziniec-Ski

Czarna Góra to niewielka wieś położona zaledwie 3 kilometry od Białki i Bukowiny Tatrzańskiej i 17 kilometrów od Zakopanego. Miejscowość słynie ze wspaniałej panoramy roztaczającej się z najwyższego szczytu Litwinki (903 m n.p.m.)

Koziniec-Ski to wspaniały teren rodzinny do rekreacyjnej jazdy na nartach. Znajdują się tu szerokie i głównie łagodne trasy narciarskie, wręcz idealne do rozpoczęcia swojej przygody z jedną lub dwiema deskami. Głównym elementem ośrodka narciarskiego Rusiń-Ski jest czteroosobowa kolej krzesełkowa, która wwozi narciarzy na górę. Tutaj swój początek mają dwie trasy narciarskie. Łagodna trasa niebieska o długości 1000 metrów wytyczona nieco dalej od wyciągu oraz dwa warianty trasy numer 2, które biegną po obu stronach wyciągu krzesełkowego. Są to trasy niebiesko-czerwone, które mogą sprawić nieco trudności przy zjeździe dla początkujących narciarzy. Równolegle do wcześniej wspomnianego wyciągu stoi wyciąg orczykowy oraz zaczepowy, wzdłuż których biegną trasy zielone.

Koziniec-Ski posiada bardzo dobrze zagospodarowany teren narciarski, wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane oraz oświetlone, dzięki czemu możliwa jest jazda na nartach nawet po zmroku. W pobliżu znajduje się serwis i wypożyczalnia sprzętu oraz szkółka narciarska.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.2 °C (52.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.38 km/h (2.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 46 %
  • kierunek wiatru: 200 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Koziniec-Ski w miejscowości Czarna Góra

Ośrodek narciarski Koziniec-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 301:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.