Poniedziałek, 20.05.2024 11:52

Czarna Góra - Stacja narciarska Koziniec-Ski

Link źródłowy

Czarna Góra kamera na stację narciarską Koziniec-Ski

W bliskim sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej oraz Bukowiny Tatrzańskiej położona jest niewielka, urokliwa wieś Czarna Góra. Miejscowość stanowić może wspaniałą alternatywę większych kurortów narciarskich. Cisza, spokój, z dala od miejskiego zgiełku, miejsce odpowiednie dla zmęczonych turystów ciągłym pośpiechem w miastach.

Kozieniec-Ski to niewielka stacja narciarska położona we wsi Czarna Góra. Wspaniałe miejsce wypoczynkowe w szczególności w sezonie zimowym. Przepiękne, obszerne, ośnieżone polany, dobrze przygotowane stoki narciarskie oraz rozciągająca się panorama z widokiem Gór Bielskich - czego chcieć więcej? Stacja dysponuje czterema trasami narciarskimi (dwie zielone, niebieska, czerwona), które obsługiwane są przez wyciąg krzesełkowy, orczykowy oraz zaczepowy. Po kilkugodzinnym szusowaniu na nartach, nacieszeniu serca i duszy przepięknym widokiem Gór Bielskich warto się wybrać do karczmy Koziniec - smaczne jedzenie przy dobrym grzanym piwie, po dniu pełnym pozytywnych wrażeń może być swoistą "wisienką na torcie".

Czarna Góra jest niewielką miejscowością co sprawia, że nie uświadczymy tu niekończących się kolejek, tłumów turystów a jedynie ciszę i spokój, która z pewnością wielu urlopowiczom się przyda - szczególnie tym, którzy pochodzą z dużych miast.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.9 °C (64.3 °F)
  • prędkość wiatru: 2.3 km/h (1.43 mph)
  • wilgotność powietrza: 44 %
  • kierunek wiatru: 82 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Koziniec-Ski w miejscowości Czarna Góra

Stacja narciarska Koziniec-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 186:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.