Sobota, 15.06.2024 22:30

Czarna Góra - Grapa Litwinka - panorama Tatr

Link źródłowy

Czarna Góra kamera na panoramę Tatr

To już kolejna kamera, której obiektyw skierowany został w stronę najwyższych gór Polski - Tatr. Praktycznie z każdej kamery, która ukazuje panoramę Tatr, roztacza się kapitalny widok, oczywiście pod warunkiem, że pogoda dopisuje. Kamera, przekazująca powyższy obraz, została zamontowana na terenie stacji narciarskiej Grapa Litwinka, tuż opodal parkingów usytuowanych nieopodal górnej stacji kolejki krzesełkowej.

Grapa-Litwinka to stosunkowo niewielka stacja narciarska, lecz dość ciekawa. Dysponuje kolejką krzesełkową o długości około 1000 metrów, a także dwoma 400-metrowymi wyciągami orczykowymi i 120-metrowym orczykiem dla początkujących. Ponadto specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowany został także tor snowtubbingowy.

Ogromną zaletą Grapy-Litwinki jest fakt, iż nie jest to stacja mocno zatłoczona, dlatego też nadaje się doskonale zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy, którzy bez zbędnego stresu chcą podnieść swoje umiejętności. W ramach odpoczynku pomiędzy kolejnymi zjazdami warto wybrać się na altanę widokową usytuowaną w górnej części stacji, skąd roztaczają się fenomenalne widoki na Tatry, takie jak te, widoczne powyżej.

Kamery w pobliżu

Przykładowy obraz z kamery: Grapa Litwinka - panorama Tatr w miejscowości Czarna Góra

Grapa Litwinka - panorama Tatr

Powiązane kategorie z kamerą nr 1158:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.