Poniedziałek, 08.08.2022 21:14

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Gryglówka

Link źródłowy

Zieleniec kamera na wyciąg Gryglówka

Gryglówka jest jedną z wielu firm współtworzących bardzo duży kompleks narciarski w Zieleńcu, dzielnicy Dusznik-Zdroju. Na obrazie z kamery widoczna jest czteroosobowa kolejka krzesełkowa Gryglówka.

Wzdłuż wcześniej wspomnianego wyciągu biegnie czerwono-niebieska trasa narciarska, która na całej długości jest oświetlona, naśnieżana oraz ratrakowana. Początkowo zjazd jest dość stromy, jednak po przejechaniu około 200 metrów staje się znacznie łagodniejszy. Z górnej stacji kolejki krzesełkowej narciarze do wyboru mają kilka wariantów zjazdu, w tym trasy czerwone, czerwono-niebieskie oraz niebieskie o różnej długości, lecz nie wszystkie są oświetlone i naśnieżane. Gryglówka i Winterpol zarządza jeszcze ośmioma innymi wyciągami.

Kiedy spadnie śnieg Zieleniec staje się gwarnym centrum turystyki w środkowych Sudetach. W sumie narciarze do dyspozycji mają prawie 30 różnych wyciągów oraz jeszcze więcej możliwości zjazdu. Trasy narciarskie zostały tak zorganizowane, że z jednego końca miasta na drugi, możemy się przedostać bez konieczności odpinania nart. Wszystkie ośrodki narciarskie w Zieleńcu objęte są jednym karnetem.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.6 °C (54.7 °F)
  • prędkość wiatru: 4.55 km/h (2.83 mph)
  • wilgotność powietrza: 66 %
  • kierunek wiatru: 53 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Gryglówka w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Gryglówka

Powiązane kategorie z kamerą nr 270:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.