Piątek, 23.10.2020 01:20

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Gryglówka

Link źródłowy

Zieleniec kamera na wyciąg Gryglówka

Gryglówka jest jedną z wielu firm współtworzących bardzo duży kompleks narciarski w Zieleńcu, dzielnicy Dusznik-Zdroju. Na obrazie z kamery widoczna jest czteroosobowa kolejka krzesełkowa Gryglówka.

Wzdłuż wcześniej wspomnianego wyciągu biegnie czerwono-niebieska trasa narciarska, która na całej długości jest oświetlona, naśnieżana oraz ratrakowana. Początkowo zjazd jest dość stromy, jednak po przejechaniu około 200 metrów staje się znacznie łagodniejszy. Z górnej stacji kolejki krzesełkowej narciarze do wyboru mają kilka wariantów zjazdu, w tym trasy czerwone, czerwono-niebieskie oraz niebieskie o różnej długości, lecz nie wszystkie są oświetlone i naśnieżane. Gryglówka i Winterpol zarządza jeszcze ośmioma innymi wyciągami.

Kiedy spadnie śnieg Zieleniec staje się gwarnym centrum turystyki w środkowych Sudetach. W sumie narciarze do dyspozycji mają prawie 30 różnych wyciągów oraz jeszcze więcej możliwości zjazdu. Trasy narciarskie zostały tak zorganizowane, że z jednego końca miasta na drugi, możemy się przedostać bez konieczności odpinania nart. Wszystkie ośrodki narciarskie w Zieleńcu objęte są jednym karnetem.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.3 °C (50.5 °F)
  • prędkość wiatru: 3.89 km/h (2.42 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 170 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Gryglówka w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Gryglówka

Powiązane kategorie z kamerą nr 270:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.