Poniedziałek, 20.05.2024 10:42

Kamery w powiecie kłodzkim (21)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Powiat kłodzki - opis

Powiat Kłodzki położony jest w południowej części województwa dolnośląskiego. Geograficzne zlokalizowany jest w obrębie łańcuchu Sudetów w południowo-zachodniej części Polski.

Okolice Kłodzka należą do wyjątkowo atrakcyjnych turystycznie regionów Dolnego Śląska – głównie za sprawą urozmaiconego krajobrazu, licznych zabytków sakralnych, militarnych, architektonicznych. Na jego terenie znajduje się wiele zamków i ich pozostałości oraz pałaców udostępnionych zwiedzającym turystom. Głównym, lecz nie jedynym ośrodkiem jest Stacja sportów Zimowych Zieleniec, najwyżej położona miejscowość w Sudetach z najbardziej rozwiniętą bazą noclegową. Latem w Polanicy Zdroju otwarty jest tor saneczkowy - sanki zamiast płóz mają kółka a śnieg zastąpiony jest stalową rynną. Kolejnym znakomitym miejscem wypoczynku jest zalew w Starej Morawie lub Radkowie. Amatorzy wędrówek  do dyspozycji mają wiele oznaczonych szlaków, prowadzących w malownicze zakątki powiatu.

Piękno Kłodzkiego powiatu można podziwiać dzięki kamerom zamieszczonym w naszym serwisie.  Zachęcamy do rejestracji i dzielenia się wrażeniami.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.