Poniedziałek, 20.05.2024 11:13

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Winterpol - dolna stacja

Link źródłowy

Zieleniec kamera na Winterpol dolna stacja

Stacja narciarska Winterpol jest częścią kompleksu narciarskiego Zieleniec, będącym jednym z największych w Polsce. Kamera, ukazująca powyższy obraz, została zamontowana w pobliżu dolnej stacji nowoczesnej, sześcioosobowej kolejki krzesełkowej, o długości 650 metrów, która pokonuje około 140 metrów różnicy poziomów. Przepustowość kanapy wynosi 3000 osób na godzinę.

Przy górnej stacji kolejki krzesełkowej swój początek mają dwie trasy zjazdowe, które wytyczone zostały po obu stronach wyciągu. Z perspektywy widoku z kamery, po lewej stronie biegnie trasa niebieska, o długości 700 metrów, natomiast po prawej o długości 820 metrów.Są to trasy dość łatwe, choć raczej nie nadają się dla początkujących narciarzy.

W górnej części stoku linia pomarańczowej kolejki Winterpol krzyżuje się z kanapą Gryglówka G1, o długości 600 metrów, obsługującą dwie trasy narciarskie. Z perspektywy dolnej stacji, po prawej stronie biegnie 850-metrowa, niebieska trasa zjazdowa, zaś po drugiej stronie kolejki wytyczona została, długa na 600 metrów, trasa czerwona.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.3 °C (57.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.54 km/h (2.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 207 °
  • zachmurzenie: 23 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Winterpol - dolna stacja w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Winterpol - dolna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1080:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.