Sobota, 25.05.2024 16:00

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Ośrodek narciarski Mieszko

Link źródłowy

Zieleniec kamera ośrodka narciarskiego Mieszko

Ośrodek narciarski Mieszko to jeden z lepszych terenów narciarskich położonych w Zieleńcu, który został stworzony z myślą o całych rodzinach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nartami.

Stacja narciarska Mieszko to aż 5 wyciągów talerzykowych oraz wyciąg typu baby-lift, które obsługują trasy o zróżnicowanym poziomie trudności (przewaga tras niebieskich). W sumie do dyspozycji początkujących narciarzy przygotowanych zostało ponad dwa kilometry tras zjazdowych. Wszystkie trasy są ratrakowane i sztucznie naśnieżane, a ponad 50% z nich jest również oświetlonych.

Niewątpliwie Zieleniec to jeden wielki kompleks wyciągów narciarskich, gdzie znajdziemy trasy o różnym stopniu trudności. Jeśli jednak wybieramy się z mniejszymi dziećmi warto znaleźć sobie zakwaterowanie w pobliżu ośrodka narciarskiego Mieszko, gdzie pod okiem rodziców, dzieciaki mogą bezpiecznie poszusować na nartach. Rodzice, którzy chcą oddać się zimowemu szaleństwu na stoku mogą zostawić dzieci w Zimowym Placu Zabaw, gdzie w towarzystwie wykwalifikowanych opiekunów spędzą czas na zabawie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.4 °C (63.3 °F)
  • prędkość wiatru: 7.98 km/h (4.96 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 166 °
  • zachmurzenie: 46 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Mieszko w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Ośrodek narciarski Mieszko

Powiązane kategorie z kamerą nr 283:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.