Piątek, 29.03.2024 11:44

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Ośrodek narciarski Mieszko

Zieleniec kamera ośrodka narciarskiego Mieszko

Ośrodek narciarski Mieszko to jeden z lepszych terenów narciarskich położonych w Zieleńcu, który został stworzony z myślą o całych rodzinach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nartami.

Stacja narciarska Mieszko to aż 5 wyciągów talerzykowych oraz wyciąg typu baby-lift, które obsługują trasy o zróżnicowanym poziomie trudności (przewaga tras niebieskich). W sumie do dyspozycji początkujących narciarzy przygotowanych zostało ponad dwa kilometry tras zjazdowych. Wszystkie trasy są ratrakowane i sztucznie naśnieżane, a ponad 50% z nich jest również oświetlonych.

Niewątpliwie Zieleniec to jeden wielki kompleks wyciągów narciarskich, gdzie znajdziemy trasy o różnym stopniu trudności. Jeśli jednak wybieramy się z mniejszymi dziećmi warto znaleźć sobie zakwaterowanie w pobliżu ośrodka narciarskiego Mieszko, gdzie pod okiem rodziców, dzieciaki mogą bezpiecznie poszusować na nartach. Rodzice, którzy chcą oddać się zimowemu szaleństwu na stoku mogą zostawić dzieci w Zimowym Placu Zabaw, gdzie w towarzystwie wykwalifikowanych opiekunów spędzą czas na zabawie.

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Mieszko w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Ośrodek narciarski Mieszko