Sobota, 25.05.2024 16:46

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Hotel Zieleniec

Hotel Zieleniec - Zieleniec Duszniki-Zdrój
Link źródłowy

Zieleniec kamera IP z Hotelu Zieleniec na stok

Hotel Zieleniec na budynku, którego zamontowana została kamera, usytuowany jest tuż przy wjeździe do Zieleńca, na lewo, od strony Dusznik-Zdroju. Hotel Zieleniec to trzygwiazdkowy obiekt hotelowy dysponujący 84 miejscami hotelowymi, a także dość dużą infrastrukturą turystyczno-wypoczynkową.

Obiektyw kamery skierowany został na stację narciarską Mieszko położoną tuż opodal trzygwiazdkowego Hotelu Zieleniec. Ośrodek dysponuje czterema wyciągami talerzykowymi o długości od 180 do 350 metrów oraz wyciągiem typu Baby Lift, o długości 70 metrów, przeznaczonym dla najmłodszych. W bieżącym 2015 roku, w obrębie stacji wybudowana została nowoczesna czteroosobowa kolejka krzesełkowa. Biegnie ona równolegle do pozostałych wyciągów. Wszystkie trasy narciarskie w stacji Mieszko są sztucznie naśnieżane, ubijane ratrakiem i oświetlone. W większości oznaczone są kolorem niebieskim, i nadają się doskonale do nauki jazdy na nartach.

W pobliżu stacji narciarskiej Mieszko, oprócz Hotelu Zieleniec***, funkcjonują dwa obiekty wypoczynkowo-noclegowe.W sumie dysponują one prawie 60-ma miejscami noclegowymi. Na miejscu także znajduje się serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz restauracja, a w pobliżu usytuowany jest darmowy parking.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.4 °C (59.7 °F)
  • prędkość wiatru: 6.44 km/h (4 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 171 °
  • zachmurzenie: 53 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hotel Zieleniec w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Hotel Zieleniec

Powiązane kategorie z kamerą nr 1076:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.