Poniedziałek, 20.05.2024 11:49

Karpacz - Stok Kolorowa

Stok Kolorowa - Karpacz

Karpacz kamera online na stok Kolorowa

Na obrazie z kamery widoczny jest stok narciarski Kolorowa położony na zboczu Góry Pohulanka w Karpaczu. Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa mieści się przy ulicy Parkowej 10.

Narciarze mają do dyspozycji wyciąg orczykowy o długości 375 metrów, który obsługuje stok narciarski o długości 350 metrów. Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z nartami lub snowboardem mają do dyspozycji krótki wyciąg szkoleniowy. Trasa zjazdowa jest w całości oświetlana, w razie potrzeby sztucznie naśnieżana oraz ratrakowana. Nie lada gratką dla amatorów szybkiej jazdy jest Alpine Coaster, czyli całoroczna zjeżdżalnia, na której wózki rozpędzają się nawet do 35 km/h. W okresie letnim, dużą popularnością cieszy się Letni Tor Saneczkowy, który zapewni niezapomniane wrażenia.

Karpacz pełni bardzo ważną rolę na turystycznej mapie Polski. Położenie u podnóża Śnieżki, liczne atrakcje turystyczne oraz wspaniałe walory środowiska naturalnego zachęcają urlopowiczów do ciągłych powrotów. Jest to miasto, które z czystym sumieniem można polecić każdej osobie szukającej pomysłu na urlop.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.4 °C (67 °F)
  • prędkość wiatru: 3.49 km/h (2.17 mph)
  • wilgotność powietrza: 64 %
  • kierunek wiatru: 207 °
  • zachmurzenie: 41 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok Kolorowa w miejscowości Karpacz

Stok Kolorowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 297:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.