Sobota, 22.06.2024 04:49

Karpacz - Biały Jar - górna stacja

Link źródłowy

Karpacz Biały Jar kamera na górną stację

Karpacz, choć daleko mu do największego kompleksu narciarskiego w Polsce, stanowi doskonałą propozycję dla narciarzy wielbiących szaleństwo na białym puchu, a także wszystkich tych, którzy planują dopiero rozpocząć swoją przygodę z jedną lub dwiema deskami. W administracyjnych granicach miasta znajduje się ponad 20 wyciągów narciarskich, które obsługują łatwe i przyjemne trasy narciarskie nadające się doskonale do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Natomiast doświadczeni i średnio zaawansowani narciarze mają do dyspozycji tereny narciarskie w Białym Jarze i na Kopie.

Nie ulega wątpliwości, że Karpacz stanowi doskonałą propozycję na urlop zarówno latem, jak i zimą. Niemniej jednak stacja narciarska operatora Winterpol w Białym Jarze, choć niewielka, sprawiła, że Karpacz stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym kompleksem narciarskim. Nowy ośrodek daję nadzieje na rozwój infrastruktury narciarskiej w Karpaczu, która przez wiele lat po prostu się nie rozwijała.

Obecnie niestety największym problemem Karpacza jest brak wspólnych karnetów, które z pewnością sprawdziły by się w przypadku stacji narciarskich w Białym Jarze i na Kopie, bowiem Biały Jar stanowi naturalny łącznik pomiędzy Karpaczem, a kompleksem narciarskim na Kopie. Stacja narciarska w Białym Jarze w połączeniu z terenami narciarskimi na Kopie stworzyła by fenomenalny kompleks narciarski, który z pewnością zadowolił by znakomitą większość narciarzy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15 °C (59 °F)
  • prędkość wiatru: 23.74 km/h (14.75 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 260 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Biały Jar - górna stacja w miejscowości Karpacz

Biały Jar - górna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1074:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.