Piątek, 19.07.2024 11:59

Karpacz - Kocioł Małego Stawu

Kocioł Małego Stawu - Karpacz
Link źródłowy

Karpacz kamera na Kocioł Małego Stawu

Mimo, że Karkonosze to niesamowicie piękne góry, odwiedzane są przez mniejsze rzesze turystów, niż Tatry. Niektórzy, uznają to za plus, inni za minus, jednak dzięki temu nieco lepiej zachowany jest klimat "prawdziwych gór". Cisza, spokój i piękne widoki, którymi możemy się delektować bez głośnych turystów.

Kocioł Małego Stawu jest miejscem niesłychanie popularnym wśród turystów przybywających do Karpacza, a w szczególności latem, gdyż od Kościółka Wang, do Kotła Małego Stawu dojdziemy w zaledwie 90 minut. Droga jest dość prosta, a przy tym przyjemna i nie wymaga większych umiejętności. Niemniej jednak zimą, Kocioł Małego Stawu jest miejscem niebezpiecznym, ze względu na dość często schodzące tutaj lawiny, dlatego też trzeba tutaj zachować szczególną ostrożność.

Obraz na żywo pochodzi z kamery zamontowanej na budynku schroniska PTTK Strzecha Akademicka, usytuowanego około 550 metrów od schroniska PTTK Samotnia położonego przy Małym Stawie w Kotle Małego Stawu. Skierowana jest na drogę prowadzącą do Samotni.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.1 °C (69.9 °F)
  • prędkość wiatru: 1.95 km/h (1.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 72 °
  • zachmurzenie: 25 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kocioł Małego Stawu w miejscowości Karpacz

Kocioł Małego Stawu

Powiązane kategorie z kamerą nr 690:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.