Środa, 24.07.2024 16:46

Karpacz - Stok narciarski Lodowiec

Stok narciarski Lodowiec - Karpacz
Link źródłowy

Karpacz stok narciarski Lodowiec

Widok z tej kamery należy do jednych z najpiękniejszych w Karpaczu i całych Karkonoszach, bo chociaż nie przedstawia tych najwyższych gór, to jednak pokazuje urok tego zakątka, z rozległą panoramą w kierunku Kotliny Jeleniogórskiej oraz Rudaw Janowickich, które same w sobie należą do najcudowniejszych miejsc w Sudetach.

Na pierwszym planie widoczny jest stok narciarski Lodowiec, który opada wzdłuż góry Garb. Mimo, że miejsce to znajduje się kilka metrów od ścisłego centrum Karpacza, to jednak niewielu turystów tu zagląda. Wystarczy wejść na niewielką górę aby móc podziwiać widoki, które zapierają dech w piersiach. Może rzeczywiście lepiej nie reklamować zbyt mocno tego miejsca aby nadal cieszyło oko tych wyjątkowych osób, które mimo wszystko je znajdą, a które na pewno wolą podziwiać widoki w ciszy i spokoju, wśród przyjaznych im ludzi.

Na obrazie z tej kamery umieszczone są szczegółowe informacje pogodowe, które ściągane są wprost z profesjonalnej stacji pogodowej umieszczonej w ośrodku Kwiat Paproci, budynku który najlepiej jest widoczny na zdjęciu, między dwoma charakterystycznymi górami Karpatką i Pohulanką. Miejsce to jest wprost wymarzone do wypoczynku - w centrum Karpacza, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedynym słyszalnym odgłosem jest szum płynącego potoku Bystrzyk.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.2 °C (64.7 °F)
  • prędkość wiatru: 6.79 km/h (4.22 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 316 °
  • zachmurzenie: 31 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Lodowiec w miejscowości Karpacz

Stok narciarski Lodowiec

Powiązane kategorie z kamerą nr 15:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.