Czwartek, 30.03.2023 04:24

Karpacz - Śnieżka ze Szpindlerowego Młyna

Śnieżka ze Szpindlerowego Młyna - Karpacz
Link źródłowy

Kamera na Karkonosze ze Szpindlerowego Młyna

Mimo, że kamera nie znajduje się na terenie Polski, to zdecydowaliśmy się ją udostępnić w naszym serwisie, gdyż ukazuje bardzo duży fragment Karkonoszy oraz Śnieżkę. Kamera została zamontowana w pobliżu górnej stacji kolejki krzesełkowej wwożącej turystów i narciarzy na szczyt góry Medvědín.

Szpindlerowy Młyn to najpopularniejszy kurort górski i narciarski w Czechach oraz całych Karkonoszach. Znajduje się tu kilka stacji narciarskich, które razem w swojej ofercie posiadają ponad 25 kilometrów tras zjazdowych i kilkanaście wyciągów. Główne tereny narciarskie usytuowane są na zboczach gór Medvědín oraz Svatý Petr. Ze szczytu Medvědína w dół biegnie kilka tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Równolegle do kolejki krzesełkowej biegną dwie trasy czerwone, z których roztacza się fenomenalny widok na Karkonosze.

Szpindlerowy Młyn mimo, że jest niezwykle popularnym kurortem, to zachował bardzo dużo z uroku górskiej miejscowości. Miasteczko posiada bogatą bazę noclegową oraz gastronomiczną, mimo swoich niewielkich rozmiarów. W okolicy dostępna jest trasa saneczkowa, a także ponad 70 kilometrów tras zjazdowych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.9 °C (33.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.2 km/h (1.99 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 176 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Śnieżka ze Szpindlerowego Młyna w miejscowości Karpacz

Śnieżka ze Szpindlerowego Młyna

Powiązane kategorie z kamerą nr 361:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.