Sobota, 15.06.2024 22:30

Karpacz - Stok Maciuś

Link źródłowy

Karpacz kamera na stok Maciuś

Karpacz to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z jedną lub dwiema deskami. W bliskiej odległości od centrum miasta znajdziemy co najmniej 10 wyciągów narciarskich, które obsługują krótkie, zazwyczaj do 300-400 metrów stoki narciarskie o niewielkim nachyleniu. Jedną z takich mini stacji narciarskich jest Wyciąg Maciuś, zlokalizowany przy ulicy Saneczkowej 8.

Wyciąg Maciuś obsługuje krótki, bo zaledwie 207-metrowy, bardzo łagodny stok narciarski. Jest on w całości sztucznie naśnieżany i oświetlony, a dodatkową zaletą są fantastyczne widoki roztaczające się ze stoku na Śnieżkę, które możemy podziwiać podczas nauki jazdy na nartach. Bez wątpienia, jest to wręcz wymarzone miejsce, dla dzieci i dorosłych, którzy zamierzają spróbować swoich sił na nartach.

Doświadczeni narciarze w Karpaczu z pewnością nie będą się nudzić. W stacji narciarskiej Kopa funkcjonuje aż 8 wyciągów, które obsługują taką samą ilość tras o różnym stopniu trudności. Stosunkowo niedawno, bo zaledwie 4 lata temu w Białym Jarze firma Winterpol otworzyła nową stację narciarską, gdzie wytyczone zostały trzy trasy narciarskie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.9 °C (55.2 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 210 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok Maciuś w miejscowości Karpacz

Stok Maciuś

Powiązane kategorie z kamerą nr 694:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.