Sobota, 13.04.2024 17:27

Karpacz - Karpatka - dolna stacja

Karpatka - dolna stacja - Karpacz
Link źródłowy

Karpacz kamera online na stok Karpatka

Karpatka to jedna z wielu niewielkich stacji narciarskich znajdujących się w Karpaczu i jego najbliższych okolicach. Ośrodek położony jest na zboczach góry Karpatka, wznoszącej się na wysokość 727 metrów n.p.m., przy ulicy Myśliwskiej. Oddalony jest o około pół kilometra od centrum miasta.

Karpatka dysponuje stosunkowo niewielkim terenem narciarskim. Stok obsługiwany jest przez dwa wyciągi talerzykowe, o długości 300 oraz 350 metrów i przepustowości około 650 osób na godzinę, każdy. Jest to doskonałe miejsce dla początkujących narciarzy oraz snowboardzistów, bowiem stok jest bardzo szeroki na około 100 metrów, co stwarza doskonałe warunki do nauki. Na całej długości jest ratrakowany, sztucznie naśnieżany, a także wyposażony w oświetlenie halogenowe, które umożliwia jazdę również po zmroku.

W obrębie stacji narciarskiej funkcjonuje serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, dysponująca sprzętem dobrej jakości. Ponadto na miejscu działa także punkt gastronomiczny, a w pobliżu znajduje się darmowy parking. Ogromną zaletą stacji są fantastyczne widoki roztaczające się z jej terenu na najbliższą okolicę, Karkonosze oraz oczywiście Śnieżkę.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19 °C (66.3 °F)
  • prędkość wiatru: 5.17 km/h (3.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 66 %
  • kierunek wiatru: 273 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Karpatka - dolna stacja w miejscowości Karpacz

Karpatka - dolna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1089:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.