Czwartek, 30.03.2023 03:12

Karpacz - Fontanna przy Hotelu Gołębiewski

Fontanna przy Hotelu Gołębiewski - Karpacz

Kamera w Karpaczy z widokiem na fontannę przy Hotelu Gołębiewski

Hotel Gołębiewski w Karpaczu przyciąga swoim luksusem i architekturą wielu turystów z Polski, jak i zza granicy. W sezonie zimowym zjeżdżają się tu tysiące turystów, by podziwiać stąd piękne widoki. Cierpliwa obsługa, bogate wyposażenie, smaczne jedzenie oraz dobre położenie z pewnością pozytywnie wpływają na renomę tego miejsca. Zimą możemy tutaj liczyć nawet na lodowisko. Oczywiście jak na Hotel Gołębiewski przystało, mieści się tu wielki kompleks basenów, zjeżdżalni, grot lodowych i solnych oraz oczywiście Spa. Wielu uważa ten hotel za najlepszy w Polsce, ale każdemu dogodzić się nie da…

Widok z kamery ukazuje nam fontannę umieszczoną przed głównym wjazdem do hotelu. Zimą zasypana śniegiem i nieczynna, a latem tętniąca życiem i tryskająca wodą.

Od kilku lat w Karpaczu odbywa się jeden z etapów najsłynniejszego wyścigu kolarskiego – Tour De Pologne. Niedaleko fontanny w 2012 roku miał swój początek pierwszy etap wyścigu. Zapraszamy do oglądania i komentowania innych widoków z kamer znajdujących się w Karpaczu!

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.4 °C (36.4 °F)
  • prędkość wiatru: 4.47 km/h (2.78 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 201 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Fontanna przy Hotelu Gołębiewski w miejscowości Karpacz

Fontanna przy Hotelu Gołębiewski

Powiązane kategorie z kamerą nr 40:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.