Piątek, 01.12.2023 17:44

Karpacz - Dolna stacja stoku Kolorowa

Dolna stacja stoku Kolorowa - Karpacz

Karpacz kamera na dolną stację stoku Kolorowa

Karpacz to niewielkie miasteczko położone u podnóża Śnieżki, jeden z ważniejszych punktów na turystycznej mapie Polski. Miasto tętni życiem nie tylko w sezonie zimowym. Szereg możliwości spędzania wolnego czasu, wspaniałe walory przyrodnicze przyciągają licznych turystów również latem.

Na obrazie z kamery widoczny jest budynek, w którym mieści się serwis i wypożyczalnia sprzętu oraz szkółka narciarska. Widoczna jest również dolna stacja ośrodka narciarskiego Kolorowa, który położony jest na zboczu Góry Pohulanka. Stacja Kolorowa usytuowana jest praktycznie w centrum Karpacza przy ulicy Parkowej 10, opodal deptaka przy Konstytucji 3 Maja.

Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa to miejsce, w którym zimą poszusujemy na nartach, latem zjedziemy torem saneczkowym z prędkością nawet do 35km/h, a przez cały rok otwarta jest zjeżdżalnia Alpine Coaster, która dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. W pobliżu stoku Kolorowa znajduje się wiele punktów gastronomicznych. Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa jest jedną z wielu atrakcji, które pomogą wypełnić czas spędzony w Karpaczu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -4.1 °C (24.7 °F)
  • prędkość wiatru: 2.72 km/h (1.69 mph)
  • wilgotność powietrza: 98 %
  • kierunek wiatru: 59 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dolna stacja stoku Kolorowa w miejscowości Karpacz

Dolna stacja stoku Kolorowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 296:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.