Środa, 24.07.2024 17:27

Karpacz - Aquapark Hotelu Gołębiewski

Aquapark Hotelu Gołębiewski - Karpacz

Aquapark w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu okiem kamery

Dzięki kamerze znajdującej się w Hotelu Gołębiewski widać część kompleksu wodnego, znajdującego się na terenie ośrodka. Jest to największy hotel w Karpaczu i w całej Polsce, w którym znajduje się 880 pokojów gotowych do przyjęcia turystów.

Po ciężkich wspinaczkach, przejściu długiego szlaku, organizm potrzebuję chwili odpoczynku i relaksu. Idealnym miejscem do nabrania sił jest kompleks wodny znajdujący się w Hotelu Gołębiewski. Na obrazie z kamery widoczna jest część największego basenu, z którego roztacza się fantastyczny widok na Karkonosze. Miękki kocyk, wygodny leżak oraz delikatne światło. Grota Solna - tężnia - to miejsce w którym nasze ciało odżyje i w pełni się rozluźni - wejście do groty widoczne jest po lewej stronie obrazu z kamery. Niewielki basen z piaskownicą to brodzik przeznaczony dla dzieci.

Koszt wejściówki do parku wodnego to kwota rzędu 30 złotych za półtorej godziny przyjemności. Cena niezbyt wysoka jak na hotel tej klasy w turystycznym mieście, którym niewątpliwie jest Karpacz.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.3 °C (63.2 °F)
  • prędkość wiatru: 6.69 km/h (4.16 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 315 °
  • zachmurzenie: 34 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aquapark Hotelu Gołębiewski w miejscowości Karpacz

Aquapark Hotelu Gołębiewski

Powiązane kategorie z kamerą nr 42:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.